Firma Med Investment Group zajmuje się prowadzeniem, doradztwem, realizacją i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Naszym celem jest wyszukiwanie i współpraca z Partnerami strategicznymi, którym proponujemy realizacje projektów, najczęściej związanych z rynkiem nieruchomości, od momentu pomysłu lub koncepcji do zakończenia realizacji budowlanej.

Proponujemy współpracę jako partner realizujący inwestycje lub jako inwestor zastępczy ponosząc udział zarówno w zyskach jak i stratach realizowanego projektu. Nasza działalność w dużej mierze skupiona jest na realizacji prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy.

Przeprowadzamy również kompleksowy remont mieszkań, remont domów, remont pomieszczeń biurowych, hal i magazynów.

Działamy w sektorze zamówień publicznych.

Dysponujemy wysokiej jakości nowoczesnym sprzętem który daje gwarancje wykończenia na najwyższym poziomie. Współpracujemy z architektami wnętrz, meblarzami, tapicerami oraz wieloma innymi firmami by zapewnić kompleksową usługę.

Świadczymy usługi na terenie Śląska.

Solidne podstawy na których zbudowaliśmy firmę to dążenie do dokładności w najmniejszych szczegółach, terminowość, kreatywnością i stosowanie nowatorskich rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Nasze realizacje

srebrna1
srebrna2
srebrna3
srebrna4
srebrna5
srebrna6